Casper dünya markasında hizmet sağlayan ve aynı zamanda ise bir Türk Markası olarak en üstün şekilde hizmet veren bir markadır. Öyle ki bu alanda ise her zaman kendine en üstün kaliteyi hedef bilmiş gerekli olan bütün çalışmaları da emin adımlar ile birlikte bu yolda sağlamıştır. Casper aynı zamanda dünya üzerinde çok büyük bir hizmet vermesi ile birlikte emin adımlar ile de günden güne hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Casper tarafından bütün üretimler ise yoğun ve ciddi bir arge çalışmalarından geçerek bizlere ulaşmış oluyor. Sizler de casper tercih ederek bu dünyaya adım atabilirsiniz.

Casper Via x20 Telefon

Casper oldukça gelişmiş bir alt yapı ile desteklenerek hizmet sağlamaktadır.  Öyle ki bu telefon ile birlikte de sizler hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir telefon almış olursunuz. Casper VİA x20 telefonun en önemli özelliklerinden birisi ise oldukça canlı ve benzersiz bir fotoğraf çekim kabiliyetidir. Aynı zamanda ise en yeni ve gelişmiş teknolojilere sahip bir üründür.

Casper VİA L30

Bu tablet sizlere benzersiz bir dünya ve benzersiz bir hızın kapılarını açacak alt yapıya sahiptir. Öyle ki bununla birlikte çok fazla model ve seçeneği de bulunmaktadır. Casper VİA L30 tablet hem oldukça şık bir görünüm ile birlikte oldukça dayanıklı bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerek işlemci gerek ise alt yapı ile kaliteyi zirveye çıkarmış olan bir tablet olarak karşımıza çıkmaktadır.

Casper Nirvana C600

Casper Nirvana C600 ile benzersiz bir yeni nesil işlemci sistemli bilgisayara sahip olma imkanını elde etmiş olursunuz. Bu alanda oldukça ciddi bir çalışma ile birlikte güçlü bir alt yapı desteklenmiştir. Öyle ki sizlere ve sevdiklerinize en üstün kalitede hizmet vermekte adına en iyi şekilde arge çalışmaları yapılmış olan bir modeldir. Her alanda kolay taşınabilir ve aynı zamanda oldukça hafif bir yapısı bulunmaktadır.

Excalibur G911

En son çıkan model olarak hizmet veren ve öyle ki gündeme hızlı bir giriş yapan Excalibur G911 oyun bilgisayarı oyun oynama meraklıları için vazgeçilmez bir hale geliyor. Öyle ki bu alanda oldukça başarılı hizmet veren bu bilgisayar hem işletim sistemleri hem alt yapısı hem de hafızası gereği oldukça başarılı ve tam olarak bir fiyat performans ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Casper bu konuda resmen harikalar yaratmış .

Excalibur 23,8 Monitör

Casper tarafından en önem gören ve en çok tercih edilen monitörler arasında yer alan Excalibur 23,8 monitör bu alanda hem yüksek performanslı hizmet sağlamak hem de harika bir tasarım imkanı sunmaktadır. Öyle ki oldukça yüksek bir yenilenme hızı ile birlikte gerek oyun tutkunları gerek ise performans severlerin göz bebeği haline gelmiş durumda.

Casper dünya çapında vermiş olduğu hizmet ile birlikte her zaman yenilenmeyi ve gelişmeyi hedeflemiştir. Aynı zamanda sizlere sürekli olarak destek sağlamak adına her zaman gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir. Sizler de Casperin benzersiz avantajlarından çok kolay bir şekilde yararlanma imkanını sadece tek tık ile elde edebilirsiniz.


0 Yorumlar