D&R geçmişten bugüne kadar vermiş olduğu hizmet ile birlikte her zaman müşteri memnuniyeti odaklı olarak bir çalışma sağlamaktadır. Bu bağlamda ise neredeyse 20 yıla aşkın bir yıl boyunca sizlere hizmet vermektedir. Vermiş olduğu hizmet doğrultusunda ise her an müşterilerin memnuniyetini göz önünde bulundurmak sureti ile hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bunlar ile  birlikte D&R sizlere her zaman güvenli bir hizmet sağlamaktadır. Aynı zamanda her alanda oldukça fazla ürün skalası bulunmak ile birlikte teknoloji alanında da benzersiz bir hizmet vermektedir.

Oppo A55 128Gb Mavi Telefon

Oldukça benzersiz bir alt yapı ile hizmet vermekte olan Oppo A55 128Gb Mavi Telefon resmi olarak distribütör garantilidir. Gerekli olan durumlarda ve ihtiyaç halinde de sizlere sürekli olarak destek imkanı sunulmaktadır. Buna ek olarak ise benzersiz fotoğraf çekimleri yapabilme özelliği de sizlere sunulmaktadır. Telefon boyutu ise 6.51 inç olarak tasarlanmıştır.

Apple MacBook Air M1 8 GB 512 GB SSD macOS 13 inç Altın MGNE3TU/A

Apple garantisi altında hizmet sağlayan Macbook oldukça kaliteli bir alt yapıyı desteklemektedir. Aynı zamanda ise ekran boyutu da 13 inç olarak tasarlanmıştır. Ağırlığı ise tahmini olarak 1 ile 2 kg arasında değişiklik göstermektedir. Ram 8 gb olması ile birlikte de hızlı bir şekilde işlem yapmanıza fayda sağlamaktadır.

Alcatel TCL Movetime Siyah Saat

Akıllı saatler oldukça renkli ve aynı zamanda ise oldukça kaliteli bir şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu tasarımlar çocuk dostu olarak da gerçeklemiştir. Bunlara ek olarak oldukça dayanıklı bir şekilde üretimi sağlanmış olan saatler olarak karşımıza çıkmaktadır. Alcatel akıllı saatler ebeveyn onaylı saatlerdir. Öyle ki bu alanda ise çocuklarınız tarafından kullanılması ile çocuklarınızın ne yaptığını görebilme özelliği de sunmaktadır.

Kodak Pixpro AZ1000 20MP 102X Dijital Fotoğraf Makinesi Siyah

Özel zamanlarınızı ölümsüz hale getirmenin en güzel yolu ise elbette fotoğraf makineleridir. Bu alanda sizlere benzersiz bir fotoğraf çekme imkanı sunan Kodax D&R altında satışa sunulmuştur. Öyle ki bu alanda eşsiz bir hizmet sağlayan Kodax kablosuz bağlantı kurabilme özellikleri ile de hizmet vermektedir. Bunun ile birlikte de 102×2 optik zoom özelliği de bulunur.

Crown Well Çantalı Kahverengi Pikap

Pikaplar nostaljik tarza üretilmiş olup aynı zamanda çantalı bir şekilde tasarlanmıştır. Buna ek olarak kaliteli ve ahşap malzemelerden üretilmiş olan bu pikaplar hem oldukça uzun ömürlü aynı zamanda ise sizlere benzersiz bir mutluluk verecek şekilde tasarlanmıştır. Crown Well çatalı pikap dışı da suni deri kaplaması ile üretilmiş olup hoparlör girişi de bulunmaktadır. Kurmalı olarak sizlere gönderimi sağlanmaz ve aynı zamanda tam olarak elektronik bir üründür.

D&R kalitesi ile birlikte sizler sevdiklerinizi ve aynı zamanda ise kendinizi en özel ve en güzel şekilde hissetme imkanı elde etmiş olursunuz. Aynı zamanda kolay bir şekilde sipariş verebilir ya da mağazalarına giderek de bu ürünleri satın alma imkanını elde etmiş olursunuz.


0 Yorumlar