Elektronikle ilgili aradığınız her şey için en önemli kaynağınız olan Advert Store uygun fiyatlı teknoloji ürünlerini sunuyor. 2015 yılından bu yana herkesin erişebileceği uygun fiyatlarla dünyanın en gelişmiş elektronik ürünlerini insanlarla buluşturan marka akıllara durgunluk veren ürünlere odaklanarak sizi heyecanlandırıyor.

ScrubClean Pro

Ulaşılması güç bölgelerde verimi temizlik yapmak istiyorsanız ScrubClean Pro tüm zorlu işlerin üstesinden geliyor bulaşıklar hiç bu kadar kolay yıkanmadı. Motorlu fırça güçlü fırçalamanın yanında yüzeylerde nazik en inatçı lekeleri ve kirleri dahi çıkarmak için özel tasarlandı.

Ürünlerinizin hem yüzeylerinin parlamasını hem de tazelenmesini istiyorsanız motorlu fırça aradığınız tüm özellikleri ile büyülüyor. Dahili şarj edilebilir pil sayesinde tam anlamıyla taşınabilir özelliği cezbediyor.

Skyhunter X

Hassas tasarımı ile efsanevi F-35 lightning II’yi temel alan SkyHunter X sayesinde gökyüzünde fantastik ayrıca akrobatik hareketlerin keyfini çıkarmanızı sağlar. Profesyonel iniş özelliği sayesinde kendinize meydan okuyabilirsiniz. Yalnızca uçmakla sınırlı kalmayan çevrenizi şaşırtan harika model mükemmel bir tasarım ürün. 4 kanallı kontroller, küçük pervanelerle güvenlik, giriş komutlarının yüksek teknoloji hassasiyeti, yüksek hızı gibi ayrıcalıklar ön plana alınarak ile tasarlandı.

Goclean Robot 

Evinizdeki düzeni zahmetsizce geri kazanmak istiyorsanız işte size fırsat GoClean robot. Çift süpürme fırçalı ürün güçlü emiş etkisi ile mükemmel temizlikler için özel olarak tasarlandı. Akıllı çarpışma önleme sistemi ile donatılırken büyük toz birikintisi onu etkilemiyor.

Nesnelere kolay erişimin yanında sıkışmayı önleyen elektronik sistemler evin her alanında rahatlıkla kullanmanıza imkan sağlıyor. Uzun pil ömrünün yanında dahili hızlı şarj edilebilir.

Siz de gelişen teknolojiden nasibinizi alarak yaşam alanınızın her zaman mükemmel olmasını sağlayabilirsiniz. Temizlikte kullanım kolaylığını arttıran robot teknolojisi ev temizliğini tek tuşa indiriyor. İnce yapısı, kaliteli fırçaları ile erişmesi zor alanlara ulaşarak gerekli temizliği yapıyor.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de Advert Store ürünlerini istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Teknoloji ürünlerine olan tutkusunu yansıtan firma internet sitesi üzerinden sizlerin beğenisine sunuyor. Teknoloji ve elektronik ürünler dendiğinde akla gelen firmanın advertstore.net adresini mutlaka ziyaret edin.


0 Yorumlar