Kişisel gelişim ve zihinsel özgürleşmenin en büyük destekçisi olan D&R markası sınırları kaldırıyor. Son derece geniş bir yelpazede hem eğlence hem de kültür ürünleri ile ziyaretçileri buluşturan firma Türkiye’nin her yerindeki kullanıcılara keyifli alışveriş deneyimi sunuyor.

Xiaomi Redmi 10 2022 128 GB Cep Telefonu Gri

4 GB RAM kapasitesine sahip olan Xiaomi Redmi 10 2022 128 GB cep telefonu gri renk tonu ile öne çıkıyor. Ekran boyutu 4-4,5 inç olan cihazda 1 adet ön kamera bulunuyor. Arka kamera sayısı 4 olan ürünün işletim sistemi Android.

Dokunmatik ekranın yanı sıra aynı zamanda 3,5 mm kulaklık girişi, 5000-6000 mAh batarya kapasitesi aralığı söz konusu. Mobil bağlantı hızı 4G, dahili hafıza ise 128 GB. Ekran teknolojisi FHD+ ekran cinsi ise LCD. Çift hat özelliği bulunan ürünün garanti süresi 2 yıl aynı zamanda hafıza kartı desteği mevcut.

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 6 Lt Yağsız Fritöz

Artık herkes istediği kadar yemek yapabilecek. Özellikle yalnız yaşayan beyler için mükemmel bir ürün olan Xiaomi mi smart air fryer 6 lt yağsız fritöz havada kızartma, buz çözme, fermantasyon ve pişirme özelliklerine sahip. Kızartmaya gerek kalmadan 3D hızla sirküle edilen sıcak havada daha az yağ kullanarak yiyecek yapabilirsiniz.

40 ila 80 derece düşük sıcaklık aralığında hem buz çözme hem de fermantasyon işlemlerini gerçekleştirmek mümkün. Akıllı başlatmayı ve duraklama güvenli şekilde pişirmeyi sağlarken çift katmanlı yapışmaz kaplaması dikkat çekiyor.

Xiaomi Robot Vacuum S10+Robot Süpürge

Çift ped basınçlı paspas özelliği sayesinde olağanüstü leke çıkarma performansına sahip olan Xiaomi robot vacuum S10+robot süpürge kusursuz temizlik deneyimi sağlıyor.

Özelleştirilmiş temizleme modelleri ile desteklenen ürünün hassas navigasyon sisteminin yanında 3D engellerden kaçınma ayrıcalığı bulunuyor. 4000Pa güçlü emiş fanı evinizi çok daha iyi şekilde temizlemenizi sağlıyor. Standart modda 2 saate kadar kullanım kolaylığı sunuyor.

Elektronik ürünlerden hediyelik eşyalara, kitaplardan kırtasiye ürünlerine kadar D&R tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Türkiye’nin neresinde olursanız olun dr.com.tr adresinden geniş ürün gamına ulaşabilirsiniz.


0 Yorumlar