Google Play Store’da müşterilerine uzun zamandan beri sunduğu ücretli ya da ücretsiz telefon uygulamalarını hizmete sunuyor. Ücretsiz uygulamaların sayısı oldukça fazla olsa da, her ücretli uygulama her zaman için satın alma konusunda kullanışlı olmayabiliyor. Bunun için Google, yeni bir sistem geliştirdi. Play Pass ile her ay 5 dolar ödeyerek yeni bir abone olup dilediğiniz ücretli uygulamayı indirebilirsiniz.

Play Pass’in Abonelik Sistemi Hakkında

Son zamanlarda trend olan mobil oyunlar ve hayatı kolaylaştıran uygulamaların gelişmesi, Google tarafından oldukça desteklendi. Ancak Play Store’daki bazı aksaklıklar ve tercih edilmeyen durumlardan ötürü, Google Play Pass’i geliştirdi. Yaptığı güncel açıklamada Play Pass’i en yakın zamanda sevenleri ile buluşturacağını açıkladı.

Uygulamadaki Her Şey Açık Olacak

Sadece bir ödeme ile istenilen her ücretli uygulamanın kolayca indirilebileceği uygulamalar avantajı sayesinde pek çok Play Store kullanıcı bu konu hakkında oldukça heyecanlı. Yapılan anketler sonucu uygulamaya verilen puan oldukça yüksek. Ayrıca Play Pass kullanıcıları, kullandığı herhangi bir uygulamada hiçbir reklam ile karşılaşmayacak.


0 Yorumlar