Dünyanın en çok sevilen ve kullanılan markalarından biri olan Apple, İphone 10 ve 11 serisinden sonra yeniliklerine devam ediyor. Özelliklerini artırarak herkesin hem iş hem de eğlence alanında kullanabileceği yeni tasarımıyla İphone 12 özelliklerini paylşıyor. 2020 12 ekim ayında sahnelerde olacak iphone 12 modeli, Salı günü 20:00’dan sonra herkesin ulaşabileceği bir cihaz olacak.

İphone 12 Serisinde Yenilikler

İphone 12 ve İphone 12 pro özelliklerini alıcılara sunan Apple, özellikle tasarım alanında yenilikler yapmaya devam ederken, hayallerini gerçekleştirmek isteyenler için ideal bir telefon sunuyor. 6,1 İnç özelliğinin yanı sıra 5G desteğiyle sunulan yeni telefon modern teknolojinin bütün imkanlarını kullanıclarla buluşturuyor.

Dört kamera özelliğini İphone 12 ile veren Apple markası, 12 modeliyle de dörk kameranın işlevsel bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Piyasadaki ve Türkiye’deki fiyatı henüz belli olmayan cihaz, kullanıcılara ince ve yüksek çözünürlü kameralarla sunulacak. Dünyanın en iyi markası olan Apple’dan yeni cihazı için açıklamalar ise 12 ekimde bekleniyor.


0 Yorumlar