Telefon ya da elektronik aletler söz konusu olduğunda İphone, her zaman en popüler markalardan biridir. Yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada talep gören marka, piyasa değerini de her geçen gün biraz daha arttırır. Şirketin yeni gözdesi İphone X ise hem tasarımı hem de farklı özellikleri sayesinde dikkat çekmeye devam ediyor!

Silver, space gray gibi farklı renk seçeneklerine sahip olan cihazda orta tuş yok! Diğer İphone telefonlarında klasik hale gelen orta tuş tamamen kaldırılmış durumda. Böylelikle kullanımı daha da pratik hale gelir. Üstelik suya ve toza karşı da dayanıklı bir tasarıma sahiptir.

5.8 inç OLED HD ekrana sahip olmasının yanı sıra, arka kamerası ise 12 MP şeklinde belirlenmiştir. Bir tasarım harikası olarak en trend parçalar arasında gösterilen telefonun şuan için yaklaşık piyasa değeri 8.200 TL olarak belirlenmiştir. Dolar ve Euro kurundaki değişikliklere göre ücreti de farklılık gösterir.

Face ID yüz tanıma özelliği sayesinde parola ya da şifre belirlemenize gerek kalmaz. Son teknolojiler geliştirilerek üretilen cihaz, tüm dünyada talep görür.


0 Yorumlar