Casper kaliteli teknolojiye sahip ürünlerle, geniş hizmet ağını sunuyor. Her daim müşterilerine en iyi çözüm garantisi oluştururken, yerel üretim avantajları ile çalışmalarına devam etmektedir. Yüzlerce farklı çeşitte ürünler için sistemin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Excalibur G X21 Oyuncu Mouse

Excalıbur G x21 oyuncu Mouse, uygun fiyatı ile sistemde bulunmaktadır. Hafif ve üstü kauçuk malzemesi ile yapılmıştır. Mouse üzerinde aydınlatma bulunuyor. Ultra şık tasarım ve eşsiz özellikleri ile oyunlarınızı, çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Şık ve ergonomik tasarımı mevcut. Rahat kullanım özelliği bulunuyor. Elde tutum için dizayn edilmiştir. Uzun süreli olarak, her daim farklı bilgisayarlarda uyumu yakalar. Dizüstü ya da bir masaüstü bilgisayarlara rahatlıkla kurulum gerçekleşir. Bu konuda zorlanmadan kullanabilirsiniz. Merak ettiğiniz ya da öğrenmek istedikleriniz varsa web sitesi üzerinden yetkili ekibi ile irtibata geçip öğrenebilirsiniz.

Excalıbur Kablolu Gaming Mouse

Excalıbur kablolu Mouse, doğruluk ve hız standartları mouse üzerinden ayarlayabileceğiniz sisteme sahiptir. Elde tutumunda kolaylık oluşturulmak amacıyla, yan bölümlerde parmaklarınızı koyabileceğiniz alanlar mevcut. Aydınlatması bulunuyor. Üst ve yan yüzeyler, kauçuk yapılıdır. Siyah renk seçeneği ile sunuluyor. Kablolu bir üründür. Bilgisayara bağladığınız anda, uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. 20 GB hızlandırma yapısı bulunuyor. Optik sensör tipi ile çoğunluk tarafından ön plana çıkmaktadır. Dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlara kurulum gerçekleşeceğinde zorlanmadan bağlayabilirsiniz. Kaliteli bir üründür. Uzun süreli olarak, bilgisayarınızı kullanmanız mümkün. Oyun mouseu olduğu için çok fazla işlem yapıldığında bile, mükemmel performansı sizi adeta kendisine hayran bırakır. Avantajlı ve indirimli fiyatı ile bulunuyor. Yararlanmak için sistem bünyesinde inceleyebilirsiniz.

Excalibur RGB Klavye Ve Mouse Set

Excalıbur RGB klavye ve Mouse set, oyun deneyiminizi mükemmel bir hale getirecektir. Yüksek hassasiyetli oyun klavyesi ile beraber, yanındaki oyun mouse oyun severler için ideal bir tercihtir. Renkli bir sisteme sahiptir. En karanlık ortamlarda bile oyun deneyiminiz kesilmeden kullanılmaktadır. Mükemmelliği ve dayanıklılığı hissetmek için online olarak sipariş edebilirsiniz. Yüksek tabanlı bir üründür. Gölgeyi önlemek adına kalibre edilmiştir. En uzun süreli kullanımlarda bile, rahatlığı sunar ve bu şekilde tasarlanmıştır. Çok daha rahat bir şekilde, oyun klavyesi ve oyun mouse ile oyunlarda kazancınızı arttırabilirsiniz. Hem sade, hem şık, hem de renkli tasarımı uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Kolay kurulumla bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarda kullanılabilir. Oyun seven çocuklar için ideal!

Telefon, tablet, bilgisayar, oyun bilgisayarı, monitör ve farklı aksesuarlar için Casper sektörün öncü firmasıdır. Casper.com bünyesinde, online alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Anında teslimat garantisi mevcut! İhtiyacınız olan ürünlere anında ulaşmak için hemen şimdi satın alın!


0 Yorumlar