Bir davette, düğünde, doğum günümüzde, evlilik yıl dönümlerimizde kısacası bütün özel günlerimizde pırlantalar her zaman yanımızda. Göz alıcı ışıltısıyla şıklığınıza şıklık katacak pırlantalar Emel Pırlanta kalitesi ile pırlanta tutkunu kadınların beğenisine sunuluyor.

0.59 ct. Pırlanta Safir Kolye

İç huzurun temsilcisi mavi rengin değerli bir mücevhere dönüşmesiyle aksesuarlarımızda yerini alan safir, mutluluğun ve sadakatin simgesidir. Hayatın pozitif enerjisini üzerinizde taşımaya yarayan 0.59 ct. Pırlanta Safir Kolye rafine zevkleri olan seçkin insanların tercihidir.

Özgür ruhunuzun uçsuz bucaksız gökyüzünde kanatlanmasından ilham alan safir taşı, sağlamlığı ve kalitesi ile de diğer taşlardan ayrılır. Aşınmaya ve çizilmeye karşı dayanıklıdır, bu yüzden sıklıkla takılarda tercih edilir. Aynı ürünün set hali de mevcuttur, dilerseniz tek tek dilerseniz set halinde sahip olabilirsiniz. Hangi takıda tercih ederseniz edin, safir taşı sizi mutlu hissettirecek ve canlı görünümünüz ile etrafa neşe saçacaksınız.

0.08 ct. Pırlanta Efektif Baget Yüzük

Değerli pırlanta taşının dikdörtgen şeklinde kesilmesi ile tasarlanan ve son yılların modası olan 0.08 ct. Pırlanta Efektif Baget Yüzük şıklığı ile göz kamaştırıyor. Hayatımızdaki keskin çizgileri temsil eden keskin hatlar, prensiplere sahip kadınların ruhunu yansıtıyor.

Evlilik tekliflerinde de sıkça tercih edilen baget yüzükler kadınların beğenisini toplaması ile trend olmuş durumda. Sıradan tasarımlardan farklı olan bu yüzükler zarafeti ile teninize canlılık ve ışıltı katıyor. Set olarak da alınabilen bu yüzük en özel günlerinizde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz favori aksesuarınız olacak.

0.04 Ct Pırlanta Küpe

yüzyıllar boyunca güzel kaderin ve şansın simgesi olan dört yapraklı yoncalar, kulaklarınızı süsleyecek. Son yılların modası minimal takı ve rose gold renginin muhteşem uyumuyla tasarlanan 0.04 Ct Pırlanta Küpe ortasındaki pırlanta ile sadelik ve şıklık saçıyor.

İster özel davetlerde ister günlük hayatta kullanılabilen bu küpe saf altından üretilmiş olması sayesinde sudan ve tozdan etkilenmez. Kalitesini asla kaybetmez, daima üzerinizde ışıldamaya devam eder. Küçük boy küpelerin zarafeti tartışılmaz. Bu küpe ile siz de hayatınıza ufak bir dokunuşla renk katabilirsiniz.

0.15 Ct Pırlanta Fantazi Kolye

İç içe geçmiş üçgenlerin asimetrik bir şekilde dizayn edilmesiyle pırlantaya farklı bir bakış açısı kazandıran 0.15 Ct Pırlanta Fantazi Kolye sizi cezbedecek. Pırlanta ile çevrelenmiş büyük üçgene bağlı olarak rose gold altın ile üretilen üç boyutlu görünümlü daha küçük üçgen şeklinde üretilen kolye farklı yerlerde rastlamayacağınız nadide bir parça. Hayatımızın çocukluk, gençlik, yaşlılık evrelerini simgeleyen üçgen kolye ile tarzınıza anlam katın.

Şıklığın sade geometrik şekillerle yaratılması alışılagelmişin dışındadır. Bu kolye ile girdiğiniz ortamlarda insanları büyülemeye ve bütün gözlerin üzerinizde olmasına hazır olun.

1.69 Ct Pırlanta Yakut Küpe

Son birkaç yüzyıldan beri şans getirdiğine inanılan yakut taşı bordo rengi ile oldukça göz alıcı ve saftır. 1.69 Ct Pırlanta Yakut Küpe zenginliğin ve başarının gücü ile özdeşleştirilen yakutun; saflığın ve berraklığın temsilcisi pırlanta ile birleşmesinden oluşmuştur. İnsanın hayatında sahip olmak istediği her şeyi üzerinde barındıran damla ve yaprak şeklindeki tasarımıyla eşsiz bir şıklık deneyimini sizlere vaat ediyor.

Yakut taşının şıklığının yanı sıra birçok hastalığa da iyi gelen yapısı sayesinde kötü enerjiden uzak, sağlıklı günler sizi bekliyor. Size sağladığı mutluluk ve özgüven ile çok büyük işler başaracağınıza inanıyoruz.

Pırlantanın uygun fiyatla buluştuğu tek adres Emel Pırlanta. Hemen https://www.emelpirlanta.com/ adresine gelerek güvenli alışverişin keyfine bakabilirsiniz.


0 Yorumlar