Robot Süpürge Karaca ev için ihtiyaç duyulan her türlü ürünü, pratik bir şekilde bulabileceğiniz markadır. Kaliteli ürünler sunduğu gibi online alışverişin, güvenilir adresidir. Karaca.com üzerinden eviniz için ihtiyaç duyduğunuz her ürüne sahip olabilirsiniz.

Homend Alex Laser 1281H And Mop 2in1 Akıllı Robot Süpürge Beyaz

Homend alex laser 1281h and mop 2in1 akıllı robot süpürge beyaz, tek seferde kalıcı ve tamamen kusursuz bir haritalamadan oluşan üründür. Oluşturulan temizlik rotasından çıkmaz. İki tarafında bulunan fırçalar, ev içerisinde çalışmaya başladığı zaman dip köşe temizlikte etkilidir. En çok tercih edilen ve en çok satan ideal akıllı robot süpürgeyi, karaca.com.tr üzerinden indirimli fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Homend Alex Laser 1282H And Mop 2in1 Akıllı Robot Süpürge Siyah

Homend Alex Laser 1282H and Mop 2in1 Akıllı Robot Süpürge Siyah, siyah renk seçeneği ile evinizde adeta kurtarıcı bir üründür. Özellikle çalışan kişiler, evine çok fazla vakit ayırmadıkları zaman satın alabilirler. Haritalama sistemi mevcut. Haritalama sistemi dışında, temizlik rotasından çıkmaz. Ürünün 2 bölümünde fırçalar bulunur. Bu fırçalar evin köşe bölümlerindeki alanlarında, istenilen şekilde temizlenmesini sağlar. 4 adet temizlik modu bulunur. 140 dakika boyunca çalışmaktadır. Ürünün uygulamasını cihazınıza indirdiğinizde, kullanabilirsiniz. Avantajlı ve indirimli fiyatıyla sunulmaktadır.

robot süpürge

Homeland Alex 1280h Akıllı Robot Süpürge

Pomelon Alex 1280 akıllı robot süpürge, akıllı navigasyon sistemi ile çalışma gösterir. Köşelerde istenilen tam temizlik mevcuttur. Temizliği kolaylaştıran pratik bir ürün. 90 dakika boyunca evinize temizleyebilir. Şarjı bittiğinde şarj istasyonuna gidip, kendi şarjını doldurur. Ardından tekrardan temizliğe devam eder. Köşeli tasarımı ile evin köşe bölümlerinde de istenilen kör noktaları, temizleyebilir. Yüksekliği algılama sensörü mevcut.

Karaca Vantuz V8 Talky Rosegold Elektrikli Süpürge

Karaca Vantuz V8 Talky Rosegold Elektrikli Süpürge, pratik ve kullanışlı bir üründür. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Kendi tercihinize göre bir seçim yapabilirsiniz. İndirimli fiyatıyla karaca bünyesinde satışa sunulmaktadır. Uzaktan kumanda edilebilir özelliği ile hızını, ayarlayabilirsiniz.

Karaca Vantuz Slim X10 Kablosuz Dikey Süpürge Kırmızı

Karaca Vantuz Slim X10 Kablosuz Dikey Süpürge Kırmızı renk seçeneği ile bulunmaktadır. En çok satan ürünler içerisinde geliyor. Yıkanabilir toz haznesi ile kolayca temizleme yapılmaktadır. Duvar askı aparatı mevcut. Tercihan yatarak, tercihen duvara asılı olarak sabitleyebilirsiniz. Minimum ses seviyesi bulunmaktadır. %50 indirimli fiyatıyla, online olarak satın alabilirsiniz. Emiş gücü yüksek akıllı süpürge modeli ev işlerinizi daha kolay ve eğlenceli bir hale getirmektedir. Ultra hafif olduğu gibi tek tuşla da hazneyi boşaltabilirsiniz.

Robot süpürge şık duruşu, yüksek çekim gücü ile kaliteli bir üründür. Karaca güvenilir marka ile avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Karaca.com.tr üzerinden online alışverişin keyfini, şimdi çıkarmaya başlayın!


0 Yorumlar