Çiçek Sepeti, e-ticaret sektöründe yenilikçi yaklaşımıyla kaliteli bir sitedir. Elektronikten kişisel bakıma, kozmetikten aksesuara yüzbinlerce ürünün her birine online alışverişte sahip olabilirsiniz.

İnstax Mini 11 Fotoğraf Makinesi+Askı+Pil (LILAC PURPLE)

instax mini 11 Fotoğraf Makinesi+Askı+Pil (LILAC PURPLE),  harika fotoğraflar yakalayabileceğiniz, muhteşem bir ürün. ÇiçekSepeti bünyesinde indirimli fiyatıyla sunulmaktadır. Askı + pil beraberinde gönderiliyor. Mor renk seçeneği ile anı ölümsüzleştirirken, keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ayna ile selfiye modu sunuluyor. Otomatik pozlaması mevcut. Canlı renklerle pozlar yakalayabilirsiniz. Harika çekim kalitesi, bulunduğunuz her alanda rahatlıkla kullanabilmenize neden olur. Çanta boyu olduğu için çantanızda gittiğiniz her yerde kareler yakalamak adına taşıyabilirsiniz.

İnstax Mini 40 Fotoğraf Makinası+Askı+Pil

İnstax Mini 40 Fotoğraf Makinası+Askı+pil ile beraber bulunmaktadır. Görünüm olarak gayet şık ve uzun süreli kullanımda, herhangi bir sorun oluşmaz. Sepette indirimli fiyatıyla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz kargo da mevcut. Fujifilm kameralar ile aileniz ya da sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz keyifli dakikaları, anında ölümsüzleştirebilirsiniz. Çanta boyu olduğu için çantanızda rahatlıkla taşımanız mümkün.

Fujifilm İnstax Mini 11 Fotoğraf Makinesi (Lila Set 5 )

Fujifilm İnstax Mini 11 Fotoğraf Makinesi (lila set 5 ), fotoğraf tutkunlarının her daim yanında ayırmayacak bir üründür. Görünümü ile sizi kendisine hayran bıraktığı gibi beraberindeki ürünlerde uzun süreli kullanımda tercih edebilirsiniz. 2 yıl garantili sunulan fujifilm kamera, çiçeksepeti.com üzerinden online olarak sahip olabilirsiniz. Set şeklinde satışa sunulmaktadır. Harici olarak devamındaki ürünleri almanıza gerek yok. Set şeklinde sipariş ettiğiniz de aynı doğrultuda gelir. İnce kompakt yapıya sahiptir. Otomatik pozlama yapılabilir. Selfi aynası ve selfie modu özellikleri bulunuyor. Mükemmel çekim kalitesi ile zahmetsiz kullanım özelliği sunar.

İnstax Mini 40 Fotoğraf Makinası+Askı+Pil+10’lu Film

İnstax Mini 40 Fotoğraf Makinası+Askı+pil+10’lu Film, rahat taşımaya uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. 2 yıl garantisi mevcut. İnce ayrıntıları ile renkli dokunuşa sahiptir. Tozlama ve kolay selfie özellikleri bulunuyor. Fotoğraf çekmenin ve anı ölümsüzleştirmek zevkini çıkarabilirsin.

Fujifilm İnstax Mini Liplay Fotoğraf Makinesi + Çanta + Albüm + 20’li

Fujifilm instax Mini LiPlay Fotoğraf Makinesi + Çanta + Albüm + 20’li set şeklinde sunulmaktadır. Mikrofonlu bir sistemdir. 10 saniyelik ses kaydı alınabilir. Arkadaşlarınızla geçirdiğiniz keyfi dakikalarda, anında pozlama yapılabilir. Selfie modu mevcut. Set şeklinde sunulduğu için diğer beraberindeki ürünleri harici olarak almanıza gerek yoktur. Sepette indirimli fiyatı ile çiçek sepeti üzerinden anında sipariş vermeniz mümkün.

Online alışverişte her geçen gün gelişim gösteren Çiçek Sepeti, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Çiçek sepeti ile fujifilm kameralar ve beraberindeki birçok ürüne sahip olabilirsiniz. Hemen şimdi çiçeksepeti.com web sitesini ziyaret ederek, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için muhteşem hediyeler satın alabilirsiniz.


0 Yorumlar