Cep telefonları artık hayatımızın ayrılmaz parçalarından biri ancak 2019 yılında satış rekorları rıkan bir model var ki 5,3 milyon tane satıldı. İşte bu kadar akın edilen ve her yaştan insanın almak için koşturduğu bu özel telefon Samsung Galaxy’nin S9 Plus modeli.

Şık kasası ile başta altın rengi olmak üzere gri, mor ve siyah renkleri de mevcut olan bu özel üretim telefon Türkiye’de şimdilik 4.555 TL ile 5.199 TL arasından satılıyor. Genel olarak özelliklerine bakacak olursak öncelikle telefon 189 gram ağırlığı ile dikkat çeken bir ürün. 3500 mAh ile dikkat çeken bataryası toplamda 54 saate kadar müzik dinleme keyfini sizlere sunabiliyor. 64 GB’lık hafızası bulunan telefonun 400 GB’a kadar artırılabilir hafızası bulunur.

Göz taraması ve yüz tanıma gibi pek çok teknolojik ayrıntıyı içinde barındıran telefonun hızına hız katan işlemcisi de Android 8.0 Oreo olarak karşımıza çıkıyor. 2,7 GHz Quad Core+ 1,7 GHz Quad Core işlemci kapasitesi ile oldukça hızlı işlem yapabilen telefonda 2 adet kamera var. Çektiği fotoğraflar ve kendi efektleri ile dikkat çeken telefon önde 12 MP arkada da 12 MP çözünürlük sağlar.


0 Yorumlar