Yazın gelmesi ile birlikte giyim kuşam açısından bizleri bir tatlı telaşın aldığını söyleyebiliriz. Bu sezonun başlangıcı ile birlikte kıyafetlerinde değişiklik yapmak isteyenler ya da yeni bir tarza merak salanlar için güzel haberlerimiz var. Çünkü Koton birbirinden güzel, farklı ve trend olacak ürünleri bizler için tasarlamış. Haydi hemen inceleyelim.

Bel Detaylı Çiçek Etek

Yaz aylarında hem rahat hem de uçuş uçuş bir etek istiyorsanız o zaman sizler için bel detaylı çiçek etek modelini önerebiliriz. Farklı renk seçeneği de olan bu eteğin belindeki lastikli kısım hem çok rahat hem de hiç sıkmıyor. Belden sonrası genişleyerek giden yapısı ile de evde oturmaktan dolayı alınan fazla kiloları gizlemeye birebir. Baharın ve güzel havaların simgesi haline gelen bu güzel ve tatlı eteği satın almak için elinizi çabuk tutun.

Çiçekli Etek Mini

Mini eteklerden vazgeçemeyen ve aynı zamanda da şık modelleri sevenler için çok güzel bir sürprizimiz var. Koton’un sizin için tasarladığı bu çiçekli etek mini modeline bayılacaksınız. Üzerindeki çiçek detayları eteğe tam bir yazlık kıyafet havası katarken, mini boyu da oldukça iddialı durmakta. Ayrıca ön ve arka kısımlarının ortasında bulunan büzgü detayı da eteğe heyecan katmış. Mini etek ve çiçek deseni tutkunuysanız kesinlikle kaçırmamanız gereken bir ürün bu.

Yüksek Bel Midi Etek 

Bu eteği görür görmez aşık olduğunuza eminiz. Çünkü biz de öyle oldu. O kadar sade o kadar farklı, o kadar rahat ama bir o kadar da şık olan yüksek bel midi etek sayesinde yaza damganızı vuracağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Hem kumaşı hem de kumaşında bulunan işlemeleri ile zarif ve şık duran bu etek gündelik kullanım için oldukça uygun. İster spor isterseniz de şık giyinin, bu etek her iki tarzı da rahatlıkla kaldırır.

Kareli Etek Pileli Mini 

Pileli eteğe hayran olmayan var mıdır? Varsa da kareli etek pileli mini modelini gördükten sonra fikri değişecektir. Hem şık hem de kullanışlı olan bu etek hemen hemen tüm kombinlere uyum sağlayabilecek cinsten. Abartı ve kabarık duran pile çeşidinden ziyade hoş ve düz pile kullanmayı tercih etmişler ve çok da iyi yapmışlar. Yaza girerken farklı şık ama tarzını konuşturan ürünler arıyorsanız işte bu etek tam size göre.

Pileli Etek Puantiyeli Tül 

İşte görür görmez akıllara yazı getirecek hem şık hem de sportif bir etek çeşidi; pileli etek puantiyeli tül. Bu eteği ister beyaz ya da siyah düz tshirtler ile kombinleyin isterseniz daha şık bluzler tercih edin. Her iki türden kullanım için de oldukça uygun ve hoş bir etek olduğunu söyleyebiliriz. Bel kısmı siyah şeritli, altı tüllü ve üstü de puantiyeli olan bu etekteki her detay son derece güzel bir araya getirilmiş ve çok zarif bir görünüm elde edilmiş. Yaz için epey uygun bir model olan bu eteği tükenmeden almak için yapmanız gerekeni biliyorsunuz. İsterseniz bu etekleri isterseniz de birbirinden şık ve farklı etek modellerini Koton sitesinde bulabilir ve sıcak yaz aylarında farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Bu yaz sizi yazınız olsun. Haydi Kotona’a.  Sitenin internet adresi: www.koton.com


0 Yorumlar