Beyaz, siyah, mavi, sarı, mercan gibi birbirinden değişik renk seçenekleri olan İphone XR, popülerliğini koruyan teknolojik aletlerden biridir. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren hem ülkemizde hem de tüm dünyada ses getirmiştir. 64, 128 ve 256 MB kapasite seçenekleri vardır.

Liquid retina ekrana sahip olması nedeniyle görüntü kalitesi çok yüksektir. Face ID yüzünüze tanımlanır güvenlik önlemleri yüksek olduğu gibi kullanımı da son derece kolaydır. Sizlere görebileceğiniz en gerçekçi renkleri sunar. Her zaman teknolojik ürünlere ilgi duyanlar açısından doğru seçeneklerden biridir.

Suya ve toza dayanıklı olduğu için 1 metreye kadar ıslak zeminde kullanabilirsiniz. Ön kısmı ve kamerası darbelere karşı dayanıklıdır. Akıllı A12 bionic çip kullanılan telefon içerisinde kaydettiğiniz tüm verilerinizin büyük bir titizlikle kullanılmasına özen gösterilir.

Piyasaya çıktığı andan itibaren popülerliğini korur. Şuan için dünyanın en çok satış yapan telefon markalarından biridir. Bataryası %50’ye kadar daha az enerji harcar. Bu sayede telefonun kullanım ömrü daha da uzundur. Kullanıcılarının memnuniyeti adına tasarlanmıştır.


0 Yorumlar