Son teknoloji çamaşır makinaları arasında yer alan LG Twin Wash özellikle ünlü isimlerin sosyal medyada sık sık reklamını yaptığı ürünlerin başında geliyor. Sadece görünümü değil özellikleriyle de dikkat çeken bu çamaşır makinası bildiğiniz makinalar gibi değil. Altlı üstlü iki adet çamaşır makinasının birleşimi gibi duran makinasının hem yıkama hem de kurutma özelliği bulunuyor.

Dijital gösterge sitemi bulunan ve standart çamaşır makinalarından daha büyük olan bu özel ürün gerçekten çok kullanışlı ve çok fazla çamaşır yıkayan kişilere özel üretilmiştir. Keza üst hazne 17 kg yıkama ve 10 kg çamaşır kurutma, alt hazne de 3,5 kg çamaşır yıkıma özelliğine sahip. İster aynı anda isterseniz de ayrı ayrı kullanabileceğiniz bu özel makinada enerji tasarrufu ön planda tutuluyor.

Yan yana yıkanamayan ya da özel çamaşırlarınız için ayrım yaparak 2 farklı paneli kullanarak çalıştırabileceğiniz bu özel makine yorgandan tutun da perdeye kadar pek çok büyük eşyayı yıkayabiliyor. Daha sessiz ve daha az titreşimli makinalardan biri olan LG Twin Wash, eşit ısı oluşturarak çamaşır yıkayan bir makinadır. Buhar sistemi mantığı ile çalışır ve devasa kazanı ile kolay kullanım sunar.


0 Yorumlar