Kitaptan kırtasiyeye; teknolojiden e kitaplara; sınav hazırlıktan oyun ve müzik ürünlerine dek birçok ürün çeşidini bünyesinde barındıran dr.com.tr Xiaomi ürünleri; D&R Teknolojik ürünlere de kolayca ulaşmaya olanak tanır.

Xiaomi Mi Led Desk Lamp 1S Akıllı Masa Lambası

dr.com.tr size birçok ürünü bir arada sunuyor. İhtiyacınız olan bir masa lambası ise; bu led ışıklara sahip modele hayran kalmanız mümkün olacak.

Xiaomi Mi Led Desk Lamp 1S Akıllı Masa Lambası, yormayan led ışığı sayesinde gözlerinizin dostu olacak. Xiaomi teknolojisi ile üretilen bu lamba, sunduğu farklı aydınlatma çeşitleri ile karşınıza çıkar. Ürün, mi Smart Home uygulaması ile iOs ve android telefonlarla da uyumlu bir yapıya dönüşerek; sesinize karşı da hassas hale getirir. Böylelikle ise, masa lambanızın uzaktan kontrol ile de sağlanmasına olanak tanıyacaktır. Ağırlığı ise sadece 800 gr kadardır. Ürün bir adet adaptör ile birlikte gelerek kablolu bir kullanım sağlar, kablo uzunluğu ise 100 cm kadardır.

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite GL Akıllı Saat

dr.com.tr Xiaomi teknolojisi ile sunulan ürünler ile karşınıza çıkıyor. Kalite ve şıklığın birlikte sunulduğu bu ürünleri yakından görmek isterseniz; linke tıklamayı ihmal etmeyin.

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite GL Akıllı Saat, 3 farklı renk ile karşınıza gelen bu model; seçme şansı sunar. İçerisinde antreman modu ve sağlık seçenekleri bulunan modülleri sayesinde sizi izleme özelliğine sahiptir. 24 saat süresince kalp atış hızı ve uyku izleyebilir, nefes almanızı takip ederek; nefesinizi ayarlamanıza olanak tanır. Kadın sağlığı konusunda hatırlatmalarda bulunabilir. Adım izler göstergeleri sayesinde, sportif faaliyetlerinizin en büyük yardımcısı olur.

Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Güçlendirici Siyah

dr.com.tr bünyesinde bulunan teknolojik aletler ile hayatınızı kolaylaştıracak. Sinyal güçlendirici bu ürün; sürekli aynı ortamda bulunmanıza gerek bırakmayacak.

Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Güçlendirici Siyah, kablosuz özelliğe sahip bir modeldir. Ürün ufak boyutlara sahip olup yer kaplamaz. Xiaomi teknolojisi ile üretilmiş ürün, sinyal güçlendirici görev alarak; internetin her noktada çekmesi için yardımcı olacaktır. Bu ürün sayesinde; aynı zaman içerisinde 64 adet cihaz bağlantısı sağlanarak kolay erişim sunar. Duvarlara da nüfuz edebilir teknolojisi sayesinde, katlı evlerde ve uzak alanlarda da yüksek erişim sağlanır. Model, otomatik yükseltme özelliğine sahip olup iletim hızı ise 300 Mbps kadardır.

Xiaomi Redmi 10.000Mah Taşınabilir Şarj Cihazı

dr.com.tr portatif ürünleri ile birlikte size hayatı kolaylaştırır. Şarj sorunu hemen herkesin, en büyük sorunu olarak karşısına çıkar. Olur olmadık anlarda, şarjınız bitip canınız sıkılmasın diye; Xiaomi teknolojisi ile sunulan ürün, size kolaylık sunacak.

Xiaomi Redmi 10.000Mah Taşınabilir Şarj Cihazı, taşınabilir güç bankası olarak karşınıza çıkar. 37 Wh güce sahip olan ürün; çift adet USB giriş ve çıkışına sahiptir. Aynı anda şarj edebilen iki adet bağlantı noktası; pratik ve hızlı bir kullanım sunar. Ürün; telefon, tablet, dijital fotoğraf makineleri, avuç içi oyun teknolojileri ile uyumlu yapıdadır.

Xiaomi Kablosuz Beyaz Selfie Çubuğu

dr.com.tr sunduğu ürünler ile fotoğraf çekinmek için bir başkasına ihtiyacınız yok. Tek ihtiyacınız olan bu ürün.

Xiaomi Kablosuz Beyaz Selfie Çubuğu, beyaz renk ve metal gövdesi ile karşınıza geliyor. Telefonunuzu mükemmel kavrayarak güzel resimler çekmenize olanak tanıyor. Görmek için hemen linke tıkla.

dr.com.tr ile hemen her istediğin malzemeye sahip olabilirsin. Tıkla ve eğlencenin keyfini çıkar.


0 Yorumlar