Erkek, kadın, çocuk bireylere yönelik; aksesuar, valiz, çanta, kemer ve her türlü ayakkabı modeli bulabileceğiniz bir platform olan ayakkabidunyası.com.tr, Yaz Ayakkabıları İçin Ayakkabı Dünyası!

Yaz Ayakkabıları İçin Ayakkabı Dünyası!

Eclipse Siyah Deri Nubuk Erkek Casual Ayakkabı

Ayakkabidunyası.com.tr erkek bireyler için, günlük ve konfor ayakkabı grubundan siz değerli müşterilerine sunduğu bir üründür.

Eclipse siyah deri nubuk erkek casual ayakkabı, hakiki nubuk malzemeden üretilmiştir. Nubuk; “derinin zımparalanmışı ve dolayısı ile daha kadife bir yapıya sahip halidir”, şeklinde tanımlanabilir. Oldukça rahat bir ayakkabı modeli olup, günlük kullanımlar ve yürüyüşleriniz için konfor sağlar. Hoş görsel bir tasarıma ve ince detaylara sahiptir. Güçlü bir duruş ve yere sağlam basmayı sağlar. Dikişleri, görsel tasarım ile güçlendirilerek, dayanıklılık kazandırılmıştır.

Nike City Rep Tr Pembe Kadın Yürüyüş Ayakkabısı Da1351- 600 

ayakkabidunyası.com.tr spor ayakkabı modeli olarak sunulmuş bu ürün, kadınların kullanımı için idealdir.

Nike city rep tr pembe kadın yürüyüş ayakkabısı da1351- 600, koşu antreman ayakkabı grubunda yer almaktadır. Genel olarak pembe ağırlıklı renge sahip olup ufak dokunuşlar ile gri, mavi renkler de tasarımına dahil edilmiştir. Yastıklama teknolojisi bulunması sayesinde, ayaklarınıza konfor sunar. Yan kısmı, kemer desteklere ve planklar ile desteklidir. Bu sayede yana doğru yapılan hareketlerde de yastıklama desteği sunar. Alt tabanı kauçuk malzemeye sahiptir. Topuk kısmı ise çekme uca sahiptir.

Skechers Skech- Air Dynamight – Luminosit Beyaz Kadın Spor Ayakkabı 149669WMNT

ayakkabidunyası.com.tr adresinden kadınların, koşu antreman gibi durumlar açısından; kullanımı için tasarlanmış bir ürün grubudur.

Skechers Skech- Air Dynamight – Luminosit Beyaz Kadın Spor Ayakkabı 149669WMNT, spor ayakkabı grubundan bir ayakkabı modelidir. Ürün geneli; beyaz yapıda olup, marka ve topuk kısmı mavi geçişli renge sahiptir. File kumaş ile üretilmiş ve yer yer sentetik deri kısımları bulunur. Kirlenmesi durumunda, gözünüz arkada kalmadan ve korkmadan çamaşır makinesinde yıkama yapılabilir özelliktedir. 3 cm kadar ufak bir topuk yüksekliği bulunur. İç tabanında, Memory Foam ve Skech- Air hava yastıklamalı teknoloji bulunur, bu sayede basınç olan bölgeler yastıklama yapılarak; yere rahat bir basış sağlar. %100 vegan bir üretim olarak karşınıza çıkar.

Reebok Royal Complete Cln2 Beyaz Unisex Tenis Ayakkabısı Eg9416

ayakkabidunyası.com.tr platformundan, unisex olarak tasarlanmış bir model olup; spor ayakkabı grubuna dahildir.

Reebok royal complete cln2 beyaz unisex tenis ayakkabısı eg9416, modeli tenis ayakkabısı olarak geçmektedir. Ürün geneli beyaz renkte olup, taban kısmı ise renkli bir görünüme sahiptir. Ayakkabı sayası, sentetik deri malzemeden üretilmiş olup; yumuşak bir doku sunar. Ayakkabı, bileksiz bir modeldir. Böylece hareket özgürlüğü sunarak, sizi sınırlamaz. Tabanı kauçuk malzemeden imal edilmiştir. Dayanıklılık sunarken, sağlam bir zemin tutuşu sağlar.

Eclipse Vizon Deri Kadın Ayakkabı

ayakkabidunyası.com.tr platformu, günlük kullanımlar için konfor ile birlikte mükemmel bir model sunar.

Eclipse Vizon deri kadın ayakkabı, deri malzemeden üretime sahiptir. Taban kısmı ve ipleri beyaz renkte olup, şık bir görünüm katar. Ürün üzerinde bulunan delikli yapı ise günlük kullanım için uygundur ve hava almasını sağlar. Konfor ayakkabı grubuna dahildir. Kauçuk malzemeden imal edilmiş tabanı, sağlam bir tutuş sağlar. Şık, rahat ve hoş görünüme sahip bir ürün olup kadınların kullanımına sunulmuş bir ürün olarak karşınıza çıkar.

Ayakkabıdan, aksesuara; aradığınız her şey bir link uzağınızda. ayakkabidunyası.com.tr Değerli müşteri; aradıkların burada, sen neredesin?


0 Yorumlar