Yeni Çıkan Kitapları D&R’da Keşfet!

D&R en son çıkan kitaplara, klasiklere ve birçok farklı kırtasiye ürününe oldukça yüksek kalite ile erişim sağlayabileceğiniz adreslerin başında geliyor. En yeni kitapları yakından takip etmeniz için sitede özel bir kategori dahi hazırlanmıştır. Sizin için hazırlanan bu kategoriye göz atarak hangi seçeneklerin ilginizi çekeceğine göz atabilirsiniz. Dönemsel olarak düzenlenen indirimler ile daha uygun fiyata kitap satın alım adımını tamamlayabilirsiniz. İndirimler sekmesini gözden kaçırmamalısınız!

Mermer Adam

Mermer Adam korku ve gerilim alanında yazılan kitaplardan hoşlanan kişiler için en sevilen alternatifler arasında yerini almaktadır. Özellikle derinlemesine işlenen kovuşturma hikayelerinden hoşlanan kişiler için en sevilenlerden biri olmaya adaydır.  Jean-Christophe Grange kitap severlerin korku ve gerilim klasiklerinde en önem verdiği isimlerdendir. Bu kitabı ile de beklenen ilgiyi sorunsuz bir biçimde yaratacağından emin olabilirsiniz!

Her Şey Vaktini Bekler – Şems’in Öğrencisi Olmak

Her Şey Vaktini Bekler – Şems’in Öğrencisi Olmak; tasavvuf ve kişisel gelişimi bir arada ele alan kitaplardan hoşlanan kişiler için harika bir alternatif olacaktır. Sunulan bu kitapta da hayatı olduğu gibi kucaklama konusunda nelere dikkat edilmesi gerektiğine dair öğretilere göz atabilirsiniz. Anlatımının kolay ve akıcı olması da son dönemlerde sıklıkla tercih edilen kitaplardan biri olmasında önemli bir etkendir. Siparişinizi vermenizin sonrasında gönderim sürecinde kitaba zarar gelmemesi için tüm önlemler alınmaktadır.

Seninle Başlamadı

Seninle Başlamadı son dönemlerin trend kitapları arasında yer alıyor. Bedenimizin verdiği işaretlerin aslına bakılırsa psikolojimiz ile de yakından ilintili olduğunu belirtmek gerekir. Bunun yanı sıra yaşadığımız fiziksel ya da ruhsal problemlerin kesinlikle aile örüntüsü ile de iç içe olduğunun belirtilmesi gerekmektedir. Mark Wolynn imzasını taşıyan bu kitap sayesinde yaşadığınız sorunlara yeni bir bakış açısı ile yeniden göz atma imkanını elde edebilirsiniz. sorunlarını gözden geçirmek isteyen kişiler için harika bir alternatif olacaktır.

Sevginin Kökleri – Bir Aile Dizimi Rehberi

Sevginin Kökleri – Bir Aile Dizimi Rehberi özellikle Zeytin Ağacı dizisinin sonrasında popülerlik kazanmıştır. Aile Dizilimi tam olarak bilimselliği kanıtlanmamış bir sorun çözme sistemleri arasında yer almaktadır.  Svagito R. Liebermeister imzasını taşıyan bu kitap da sizin aile dizilimi ile alakalı en azından temel hususlara dair bilgi almanızı sağlayacak olan seçenekler arasındadır.

Çocuk Köstebek Tilki ve At

Çocuk Köstebek Tilki ve At hem yetişkinlerin hem de çocukların severek okuyabileceği seçenekler arasındadır. Hatta yetişkinlerin hem içerdiği derinlik hem de çizimlerin harika yapısı sayesinde sıklıkla tercih ettiği bir eser olduğunu da belirtmek gerekir. D&R sayesinde en yeni kitaplara oldukça uygun fiyatlar ile erişim sağlayabilirsiniz. dr.com.tr üzerinden sorun yaşamadan tüm kitaplara ve kırtasiye ürünlerine erişim sağlamanıza fırsat verilmektedir. Kampanyalar ve indirimleri yakından takip etmelisiniz.


0 Yorumlar