Casper teknolojiyi yüksek performans ve şıklık ile bir araya getiren nadir markalar arasında yer almaktadır. Her ihtiyaca uygun farklı fiyat segmentlerinde ürünlere erişmek için size uygun alternatifler sunulmaktadır. İndirimleri de takip ederek teknoloji alanındaki ihtiyaçlarınızı sorun yaşamadan anında tespit etme ve satın alma imkanını elde edebilirsiniz. Online alışverişe özel olan indirimleri gözden kaçırmamak için firmanın sitesini yakından takip etmelisiniz!

Casper Nirvana C500

Casper Nirvana C500 modeli özellikle performansa önem veren kişiler için harika bir alternatif olacaktır. Sunulan cihaz performansının tasarım detayları ile iyileştirilmesi de memnun etmektedir. Kişilerin özellikle cihazın temel grafik kart performansından memnun kaldıkları görülmektedir. Oldukça gelişmiş bir dahili grafik kartına sahip olması görsel alanda fark yaratmasını sağlayan hususlardandır.

Casper Nirvana F500

Casper Nirvana F500 modeli özellikle güçlü menteşe yapısı ile dikkat çekmektedir. Laptop modellerinde yaşanan menteşe sorununun önüne geçmek için gerekli olan tasarım değişiklikleri sağlanmıştır. Hem hız hem de görsel kalite bakımından memnun eden bir yapıya sahip olduğunun da belirtilmesi gerekmektedir. Grafik kartının performansının yüksek olması farklı programları görsel yükü fazla olsa da kolaylıkla çalıştırmasını beraberinde getirmektedir. Görsel alanda yoğun olan işler ile uğraşan kişiler için en sevilen alternatiflerden bir tanesi olacaktır.

Casper Nirvana C370

Casper Nirvana C370 Uplift menteşe yapısı ile tasarlanmıştır. Bu dokunuş da laptopun çok daha kolay bir kullanıma sahip olmasını mümkün kılmaktadır. 7.4 mm inceliğinde olan bu ürünün oldukça dikkat çeken hafifliği dilediğiniz noktada yanınızda taşımanızı da sağlamaktadır. Ekran boyutunun geniş olması ve çerçevenin oldukça ince olması da dikkat çekmektedir. Günlük kullanım için oldukça uygundur.

Casper Nirvana X500

Casper Nirvana X500 tasarım özellikleri bakımından şıklık ve teknolojik gelişmeleri bir araya getirmiş durumdadır. Elde edilecek olan görsel kalitenin yanı sıra işlemci performansı ile de memnun etmektedir.

Casper Nirvana S500

Casper Nirvana S500 kusursuz bir tasarıma sahiptir. 1.9 kg ağırlığa sahip olan bu cihaz sizin için yüksek performans ve kullanım kolaylığını bir araya getirmektedir. Pil ömrünün oldukça uzun olması da dikkat çekmektedir. Neredeyse 10 saate varan bir kullanım ömrü olması dikkat çeken hususlar arasında bulunmaktadır. FHD ekran yapısı sayesinde film ve dizileri izlemek sizin için her zamankinden daha keyifli olacaktır!

Casper firmasının hazırlamış olduğu eşsiz teknolojik tasarımların yanı sıra garanti süresi ile de sistem koruma altına alınmaktadır. Garantiyi uzatma gibi bir imkanınız da bulunmaktadır. Teknoloji tutkunları için özel olarak geliştirilen bu seçeneklerden sorunsuz bir biçimde istifade etmek için firmanın sitesini yakından takip etmelisiniz. casper.com.tr linki üzerinden zaman kaybetmeden bağlantı adımını tamamlayabilirsiniz. En güncel teknolojik modeller ve aynı zamanda sunulan uygun fiyatlar ve kampanyalar dikkat çekmektedir.


0 Yorumlar