Önceleri, Humble Bundle’ın serbest olarak oyunculara verilmesi ile yeni bir başlangıç yapan birçok efsanevi oyun, oyuncuları memnun etmeye devam ediyor. Şimdi 16 $ ‘lık Steam Game kullanıcılarına Deponie: The Complete Journey’de satın alınacak popüler Humle Bundle oyun platformu kısa bir süre için tamamen ücretsiz yaptı.

Ancak oyunculara sürpriz yapan Humble Bundle, efsanevi oyunu kısa bir süre için tamamen ücretsiz yaptı. Eğer şu anda, başka bir oyun arıyorsanız, bu Humble Bundle özelliğini kullanabilirsiniz.

Daedalic Company Series üyeleri, ücretsiz olarak oyun oynamaya ihtiyaçları varsa, Humble Bundle hesabına giriş yapmalıdır. Ardından da ” Oyunu Al ” seçeneğine tıklamalıdır. Sistem üyeleri ve oyun severleri mağaza sayfasına yöneltecektir. Ancak hiçbir ödeme almadan oyunu oynayabileceksiniz.

Humble Bundle kütüphanenizde sonsuza kadar ücretsiz şekilde duracaktır. Oyun kodunu e-posta adresinize ekleyerek platformdan aktivasyon ile bu onayı da alabilirsiniz.

Oyun Ekleme bölümünün altında bulunan uygulamayı açabilir ve ardından da e-posta adresinize gönderilen bu kodu onaylatabilirsiniz.


0 Yorumlar