Kadınlar için moda büyük tutkulardan bir tanesidir. Her an modayı takip eden ve ürettiği yeni ürünler ile modayı kendisi belirleyen 5in1canpolat birbirinden güzel ürünleri her yaştan kadına hitap ediyor. 2023 kış sezonu için hazırladığı kadın bot modelleri ile kombinleri tamamlayacak çanta ve kıyafetler tasarlayarak sizlere hizmet vermektedir.

Siyah Kürklü Bağcıklı

Daha spor tarzda giyinmeyi tercih eden kadınlar için tasarlamış olan ürün beyaz ve siyah renkli olarak çeşitli numaralarda üretilmiştir. Siyah kürklü bağcıklı bot içi kürklü olarak kış soğuklarında ayakları sıcak tutmaktadır. Ön kısımda bağcıklı olan bot alt kısmının dişli yapısı ile hoş bir görünüme sahiptir. Farklı renk ve model pantolonlar ile eşsiz bir görünüme kavuşmanızı sağlamaktadır. Ayrıca ürün yüzde yüz deri olarak üretilmiştir.

Siyah Sivri Burun Topuklu Bot

Uca doğru daralan sivri burun ayakkabı ve botlardan hoşlanan her yaştan kadını da unutmayan marka yarattığı koleksiyonda bu tarz botlara yer vermektedir. Siyah sivri burun topuklu bot uygun kıyafetler ile muhteşem görünmenizi sağlar. Etek, elbise, kotlar ile kendinize farklı bir tarz yaratacak kombinler için bu botu alabilirsiniz. Ürün topuk yüksekliği 8 cm ve deriden üretilmiştir.

Bej Chelsea Topuklu Bot

Kışında topuklu ayakkabı ve botlar kullanmak bazı kadınların tutkusu. Bej Chelsea topuklu bot bu kadınlar için özel olarak tasarlanmış. Topuklu ve sivri burun şeklinde tasarlanan bot her zaman feminen görünmek isteyenlere göre. Üç farklı renk seçeneği ve farklı numaralarda üretilmiş olan ürün deri ve ayakları sıcak tutması amacı ile içinde sıcak astarı var. Bu bot modelini alarak eşsiz kombinler yaratabilirsiniz. Her türlü tarz ve model kıyafet ile uyum içerisinde kullanılabilen rahat bir modeldir. Ürün boğazının yan kısmında bulunan detay ve kopuk yüzeyinin parlak görüntüsü dışında sade bir tasarıma sahip. Bu iki detay botun sade görüntüsünü bozmanın aksine farklı bir hava katıyor.

Siyah Taşlı Bot

Bu botun tasarımında taşlara yer verilmiş. Genel olarak sade bir görüntü sergileyen ayakkabının boğazının ön kısmında yer alan taş detayı bota değişik bir hoşluk katmış. Her tarza hitap etmese de siyah taşlı bot farklı tasarımları seven kadınlar için ideal bir tasarım. Düz taban ve bağcıklı olan tasarım ayakkabının boğaz kısmına yerleştirilen kemer ve taş detayı ile tamamlanmış. Bağcığın bittiği kısmın üzerinde bulunan ve orta kısımda büyük beyaz taş ile çevresine sıralanmış siyah ve beyaz küçük taşlar botun en önemli özelliğini oluşturuyor. Daha çok maskülen bir tarz sergileyen bot üzerinde yer alan taş detayı ile farklılaşıyor.

Taba Bağcıklı Klasik Bot

Daha klasik ayakkabı ve bot modelleri tercih eden müşteriler için üretilmiş olan bir ürün. Beş farklı renk ve beş farklı numarada üretilmiş. Bot yan fermuar ve bağcık ile klasik bir görünüme sahip. Spor elbiseler ve kotlar ile yer durumda kurtarıcı olarak görülebilir. Dişli olarak tasarlanan tabanı kar ve buzda kaymayı engellemektedir. Taba bağcıklı klasik bot, klasik tarz ayakkabılar seven aynı zamanda renk seven kadınlar için ideal.

Yalnızca bot modelleri ile değil kadınlar için yaratığı farklı ürünleri ile 5in1canpolat her zaman modayı etkiliyor. Sizlerde modanın öncüsü olan bu ürünler ve tarzını tamamlayacak aksesuarlar arıyorsanız hiç beklemen https://www.5in1canpolat.com/ adresine gelin!


0 Yorumlar