Advertstore.net! elektronik ürünleri tüm dünyaya ulaştıran yabancı bir alışveriş sitesi. Evinizde ihtiyacınız olan her türlü cihaza kısa sürede ulaşmanızı sağlıyor. En yeni ürünleri en iyi fiyatlarla sunan sitede sevdikleriniz için en ilginç hediyeleri de bulabilirsiniz.

Farklı Elektronik Hediyeler, advertstore.net!

HealthWatch

Sevdiklerinize herkesten farklı hediyeler vermeyi tercih ediyorsanız HealthWatch iyi bir tercih olabilir. Kan oksijen, kan basıncı ve kalp atışlarını ölçen bu ürün her yaşa uygun ilginç bir hediye. Diyet yapan kişilere de alınabilecek saat fitness aktivitelerinin kolayca takibini sağlıyor. Su geçirmez sertifikası olan saat bedava akıllı telefon uygulamasıyla geliyor. Ayrıca Android ve İos sistemlerine bağlanma özelliği bildirimlerin görülmesini sağlıyor.

DroneX Pro

DroneX Pro değişik bir doğum günü hediyesi olarak arkadaşınıza alabileceğiniz bir ürün. Özellikle arkadaşınızın video çek hobisi varsa ideal bir seçim olur. Dronu kullanarak istediği yerleri görüntülüye bilir. Geniş kamera açısı, hassas uçuş performansı, ince kontrol ayarı ve taşınabilir olmasıyla kusursuz videolar yaratmanıza yardım eder. Video oluşturma, benzersiz kareler yakalamayı sağlayan ürün değişik bir hediye seçimidir.

SoundPRO Sport

Kulaklık arkadaşınıza ya da kendinize alacağınız değişik hediyelerden biri olabilir. Pek çok özelliği olan SoundPRO Sport oldukça kullanışlıdır. Her an hareket halinde olan aktif kişilere yönelik eşsiz bir hediye alternatifi olan ürün suya dayanıklıdır. Spor sırasında mükemmel ses kalitesiyle müzik dinlemeyi sağlar. Cilt dostu ürün 12 saat pil ömrüne sahip. Ayrıca elleri kullanmadan arama yapma ve aramaları cevaplama özelliği var.

WaterBOOM 360

Yüksek sesle müzik dinlemeyi seven herkesi için oldukça farklı bir hediye WaterBOOM 360. 6 saat dayanan pil kullanımı, tatilde ve duşta kullanmayı sağlayan su geçirmezlik özelliğine sahip ürün HD ses kalitesi sunuyor. İos ve Android sistemlerine uyumlu ürün bluetooth bağlantısıyla her yerde müzik keyfi yaşamanızı sağlar. Değişik bir hediye arayışında iseniz güzel bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz.

Advertstore.net ile en ilginç elektronik hediyeleri yakınlarınıza verin. Değişik ve uygun fiyatlı ürünleri görme için https://advertstore.net/ adresine girin.


0 Yorumlar