Deko Pasaj ev içerisinde kullandığınız mobilyalar ya da dekor ürünleri için başka bir alanda tekrardan yenileyip kullanılmasını sağlamaktadır. Sistemde yenileme işlemleri, oldukça kaliteli bir şekilde gerçekleşir. Koltuk, masa, sandalye, dolap ve antika ürünler evinize tercihinize bağlı olarak kısa sürede ulaştırılır.

Antik Tarz Dolap Naturel Renk

Antik tarz dolap naturel renk, görünümü ile sizi kendisine hayran bırakır. Osmanlı motifleri ile işlenmiş bir üründür. İki kapaklı bir şekilde bulunuyor. İçi oldukça geniş olduğundan dolayı, rahatlıkla kullanılabilir. 3 bölmeli rafları mevcuttur. Yüksekliği 180 cm. Eni 110 cm ve derinliği 40 cm’dir. %100 işçilik uygulanarak oluşturulmuş ürün, uygun fiyat ile sistemde mevcut.

Antik Tarz El Oyma Konsol

Antik tarz el oyma konsol, indirimli fiyatı ile sunulmaktadır. 3 çekmeceli ve raflı metal kulplu ürün, boyama aşamasında organik boya kullanılmıştır. Temizleme gerçekleşirken, hafif nemli bir bezle yapılmalıdır. Kimyasal üründen kesinlikle kaçınmanız önerilir. %100 işçilik uygulanarak oluşturulmuş ürün, uzun süreli kullanıma dayanıklıdır. Evinize farklı bir bakış açısı getirir.

Fransız Ahşap Komidin

3 çekmeceli komidin, Osmanlı motifleriyle işlenmiştir. Dört ayağı bulunuyor. Üzerinde oluşturulan tasarımı ile dikkat çekmektedir. Dilerseniz masa, dilerseniz eviniz bir köşesinde kullanabileceğiniz ürün olarak bulunmaktadır. İndirimli ve avantajlı fiyatıyla sistemde mevcut. Fransız ahşap komidin, kaliteli olduğundan dolayı uzun süreli olarak kullanıldığında herhangi bir problem olmaz.

Duvar Tabağı

Evinizde, iş yerinizde ya da herhangi bir alanda dekorasyona önem veriyorsanız, duvar tabağı sizin için ideal bir ürün olacaktır. Üzerinde kullanılan resimler, %100 işçilikle oluşturulmuştur. İnce detaylarla bulunduğundan dolayı, farklı bir alanda ön plana çıkar. Dümdüz beyaz bir duvara astığınız takdirde dikkat çekecektir. Uygun fiyatlı sunuluyor. Dilerseniz sistem üzerinden online alışveriş yaparak, kısa sürede adresinize gelir.

Fransız Komidin

Fransız komidin, 3 çekmeceli olarak bulunmaktadır. Komidinin alt bölümünde ayrı bir raf bulunuyor. İşlenmiş bir tasarıma sahiptir. Çekmece önündeki detayları, ürünün yan bölümleri üstü ve altta kullanılan tarafındaki detayı aynı şekildedir. Osmanlı motiflerine ve antik ürünlere ilginiz varsa kesinlikle tavsiye edilmektedir. Çekmeceleri geniş olduğu için rahatlıkla kullanılır. Online olarak sipariş etmeniz mümkün. Aynı zamanda sistemde satıcı ile irtibata geçip, ürünle alakalı detaylı bilgilendirmeyi alabilirsiniz.

Evinizdeki tarzınızı, ürünlerinizle beraber yansıtmak istiyorsanız antik ürünlerinize yenisini ekleyebilirsiniz. Dekopasaj.com web sitesi bünyesinde, online alışveriş mümkün. Ürünleri inceleyip, ardından detaylı bilgilendirme alabilirsiniz. Deko Pasaj ile birbirinden farklı antik ürünlere ulaşmanız mümkün. Hemen şimdi, online alışverişin tadını çıkarın!


0 Yorumlar