Advertstore.net farklı amaçlara hizmet eden teknolojik ürünleri uygun maliyetlere sunan e-ticaret sitesidir. İhtiyacınız olan tüm elektronik aletleri birkaç dakika içeresinde bularak alabilirsiniz. Sinek kovuculardan tansiyon ölçme cihazlarına kadar her ürün burada bulunuyor.

MoskiX Band

Çeşitli hastalıklar taşıyan sivrisineklerden korunma amacıyla farklı alternatifler aranır. Elektronik bilezikler sinekleri kovan ürünlerden bir tanesidir. MoskiX Band sivrisinekleri ultrasonik frekanslarla kovar. Bilezik ses dalgaları yayarak bebekler ve yaşlıları korumaya alır. Kampta, evde, koşuda kullanılabilen ürün çocuklar ile hamileler içinde uygundur. Şık duruşa sahip aletin kullanımı çok kolaydır. Ayrıca evcil hayvanlara da takılarak sivrisineklerin zarar vermesi engellenir.

MemorySafeX

Telefon ve tabletlerin her zaman bozulma ihtimali var. Bu yüzden dosyaları, videoları, fotoğrafları yedeklemek gerekiyor. MemorySafeX söz edilen belgeleri aktarabileceğiniz bir transfer aracıdır. Android ila İOS sistemlerine uyumlu olan ürün 64 GB kapasitededir. Aktarma işlemi, telefondan direkt yapılabiliyor. Basit bir kullanımı olan USB şeklinde depolama aygıtı 64.000 resim alır. Videolarınızı hemen aktarıp izlemeyi sağlar.

ProTabletX

Günümüzde hem iş hem de eğlence için tablet kullanılıyor. Selfiei, görüntülü görüşme işlemleri HD ön kamerayla sorunsuz gerçekleştiriliyor. Çift sim kart takılan ProTabletX sakin renklerle tasarlanmıştır. Dizayn özelliği kullanım esnasında göz yorgunluğunun önüne geçer. Hızlı şarj için USB Tip-C portu cihazda yer alır. Hat takarak arama yapabileceğiniz tableti uygun maliyete alabilirsiniz.

WarmAIR

Soğuk havalarda ısınma için ofiste ve evde WarmAIR kullanın. Sıcak hava üfleyen cihazla anında ısının, Güç tüketimi düşük cihaz, seramik iç tasarımıyla çok daha iyi ısı dağılımı sağlar. Hafifliği sayesinde sıcak havayı istediğiniz odaya taşıyabilirsiniz.

BloodPressureX

Tansiyon günümüzde en çok rastlanan hastalıklardan bir tanesidir. Yaşlılarda daha fazla görülse de gençlerde yakalanır. Özellikle yüksek tansiyonun devamlı takibi gerekir. Bunun için LCD okuma kolaylığı, tek tuşla açılma, kan basıncı monitörü olan BloodPressureX alabilirsiniz. Otomatik kapanma özelliği olan alet pille çalışıyor.

Advertstore.net kalitesiyle hesaplı alışveriş yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünlerin hangilerinin indirimde olduğunu görme için https://advertstore.net/  tıklayın.


0 Yorumlar