İdefix, eğitim kitapları, kırtasiye ürünleri, elektronik aletler satın alabileceğiniz online satış mağazasına sahiptir. Ev elektroniği kategorisinde süpürge, kulaklık gibi ev eşyalarını satın alabileceğiniz ürünler mevcuttur. İdefix mağazasından alacağınız ürünlerden memnun kalmamanız halinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential Süpürge

Xiaomi Mi Vacuum Mop Essential süpürge, programlama yapmadan ev temizliği yapabileceğiniz bir üründür. Evin herhangi bir yerine sıkışmadan temizlik yapabilir. Evde olmadığınız zamanlarda çalıştırarak temizlik yapmasını sağlayabilirsiniz. Halı ve beton üzerini süpürme özelliği vardır. Emiş gücü yüksek olduğu için kir bırakmadan süpürme sağlar. Standart modunda 90 dakika kadar temizlik yapabilir.

Hassas bir filtreye sahiptir, tozları yakalar ve hapseder. Sünger ve Hepa filtre seçenekleri mevcuttur. Üç kademeli su ayarı, zeminde sınırsız kullanım, su tankıya birlikte ıslak temizlik özellikleri vardır. Ürünün kullanımını mobil cihazlara indirebileceğiniz mobil uygulamalar üzerinden yapabilirsiniz.

Wiami FX-7 Robot Süpürge Beyaz

Wiami FX-7 robot süpürge beyaz renk seçeneği olan bir üründür. Satın aldığınız paket içerisinde şarj istasyonu, güç adaptörü, uzaktan kumanda, döner fırça, Hepa filtresi, paspas, pil ve temizleme bıçağı vardır. Sanal duvar özelliği yoktur. Ana fırçası V şeklindedir ve yuvarlanmasını önler. Sessiz modda çalışır 140 dakika çalışabilir.

Sessiz, normal, güçlü, çok güçlü modları vardır. Emme gücü 2200 Pa’dır. Şarj süresi 4 saattir. Toz haznesi ile tozları hapseder ve alerjisi olanlar için uygundur. İdefix online mağazasından ürünü ücretsiz kargo ve taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Aldığınız üründen memnun kalmamanız halinde 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light Beyaz Şarjlı Dikey Süpürge

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light beyaz şarjlı dikey süpürge, her türlü yüzeyi süpürmek için kullanabileceğiniz bir üründür. Emiş gücü 20 aW / 50 aW, rüzgar basıncı 17000 Pa’dır. 5 saat içerisinde şarj olur ve ortalama 45 dakika kadar çalışabilir. 1,2 kg ağırlığındadır. Emiş gücü yüksek olduğu için farklı yüzeylerde kir bırakmadan süpürme sağlar. İdefix mağazasından satın alabileceğiniz ürünün gri renk seçeneği de mevcuttur.

Online alışveriş ile satın aldığınız ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. Ürünün faturası ile mağazalarından değişim yapabilirsiniz. İdefix, satın alacağınız ürünler için taksit seçenekleri sunmaktadır.

 

Medisana 40423 Bluetooth Baskül

Medinasa 40423 Bluetooth baskül, hassas kilo ölçümü için tercih edebileceğiniz bir üründür. Vücut kile oranı ölçümü, vücut yağ oranı, vücut su oranı, vücut kas ve kemik oranı ölçümü yapılabilir. Akıllı telefonlara bağlanma özelliği ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 4 kullanıcıya kadar otomatik tanıma özelliği mevcuttur. Sporcular için özel olarak sporcu modu açılabilir. Mavi renk seçeneği dışında renk seçeneği yoktur.

İdefix mağazasından taksitle satın alabileceğiniz üründen memnun kalmamanız halinde ücretsiz iade edebilirsiniz. 15 gün içerisinde site üzerinden iade formu doldurabilirsiniz. Ürünün faturası ile mağazalardan değişim yapma şansınız vardır.

 

Medisana 88585 Ipl 845 Lazer Epilasyon Cihazı

İdefix ev elektroniği kategorisinin bir ürünü olan Medisana 88585 Ipl 845 lazer epilasyon cihazı, cilt altındaki tüy köklerinin oluşumunu engeller. Yüz, kol, koltuk altı, bikini ve sırt bölgeleri için uygundur. Pratik kullanım özelliği sunan ürünün 6 çeşit ten rengi algılama ışığı vardır.

Cihaz açıldıktan sonra sensörün cilde temas etmesi halinde kullanıma başlanabilir. 3 dakika hareketsiz kaldığında kapanma özelliği vardır. Evde kullanılmak için tasarlanmıştır. Ürünlerini satın almak için https://www.idefix.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


0 Yorumlar