Skechers, kadın ve erkek ayakkabıları satın alabileceğiniz online satış mağazasına sahiptir. Bot, kar botu, spor ayakkabı, yürüyüş ayakkabıları, günlük ayakkabılar ve koşu ayakkabıları vardır. Ayakkabı bakım ürünleri, eşofman takımları gibi ürünler de satın alabilirsiniz.

Selmen-Walder 66279 BLK Erkek Siyah Bot

Selmen-Walder 66279 BLK erkek siyah bot, polyester malzemeden üretilmiştir. Sportif, günlük kullanıma uygun, bağcıklı bir tasarımı vardır. Halka desenli bir dış tasarıma sahiptir. Topuk yüksekliği 3,5 cm’dir ve nefes alabilir tasarımı sayesinde ayağınızın kuru kalmasını sağlar. Vegan içeriğe sahip ürünlerden biridir. Ayağınızı tamamen saracak tasarımı olduğu için tam bedeninizi satın alabilirsiniz.

Beden tablosunda 39-47 aralığında bedenler mevcuttur. Siyah renk dışında renk seçeneği yoktur. Ürünü taksitle ve kargo ücreti ödemeden satın alabilirsiniz. Online mağazasından satın aldığınız ürünlerin faturası ile birlikte mağazalarından değişim yapma şansınız vardır. 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Max Cushioning 144355 CSNT Kadın Kahverengi Bot

Max Cushioning 144355 CSNT kadın kahverengi bot, spor tasarımı ile günlük kullanım için uygundur. Malzemeleri polyester ve sentetiktir. Soğuk havalara uygundur ve bilek kısmında peluş kullanılmıştır. Yumuşak yün dokusu ile ayağınızın rahat etmesini sağlar. Topuk yüksekliği 3,1 cm, boğaz yüksekliği 7,6 cm’dir. Nefes alabilir tasarımı ile ayağınızın gün boyu kuru kalmasını sağlar.

Açık kahve ve koyu kahverengi renkleri mevcuttur. Ayağı tam saracak tasarıma sahip olduğu için tam bedeninizi alabilirsiniz. Beden tablosunda 36-40 aralığında beden seçenekleri mevcuttur. Online mağazadan satın alacağınız ürünlerden memnun kalmamanız halinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Go Walk Arch Fit – Embrace 144402 BBK Kadın Siyah Bot

Go Walk Arch Fit – Embrace kadın siyah bot, Comfort Pillar teknolojisi üretilmiştir. Esnekliği maksimum düzeye çıkarır ve yüksek sıçrama desteği sağlar. Süslemesinde suni kürk kullanılmıştır. Süet ve kumaş saya kullanılarak üretilmiştir. Boğaz yüksekliği 15.2 cm, topuk yüksekliği 3,88 cm’dir. Fit iç taban teknolojisi sayesinde ayak hastalığına sahip kişilere kolay yürüme desteği sağlamaktadır.

İç tabanı, şok darbesini azaltma ve ağılık dağılımını artırma özelliklerine sahiptir. Çıkarılabilir iç tabanı sayesinde ayağınızın rahatlığına göre ayakkabınızı ayarlayabilirsiniz. Beden tablosunda 36-40 aralığında beden seçenekleri mevcuttur. Almış olduğunuz üründen memnun kalmamanız halinde 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Heart Lights 20288L BKHP Büyük Kız Çocuk Siyah Işıklı Bot

Heart Lights büyük kız çocuk siyah ışıklı bot, polyester ve sentetikten üretilmiştir. Cırt cırtlı, simli, kalp detaylı, ışık detaylı bir tasarıma sahiptir. Kalp şeklinde detaylarının içerisine yerleştirilen ışık tabanları vardır. Topuk yüksekliği 2,8 cm’dir. Nefes alabilir tasarımı sayesinde ayakların kuru kalmasını sağlar. Vegan ürünlerden biridir ve ayağı tam saran bir tasarımı ile tam beden alınabilir.

Siyah, mor ve pembe renklerle yapılan tasarımı ile dikkat çeker. Cırt cırt tasarımı sayesinde kolay giyilebilir. Her adım atıldığında ışıkları yanar. Kumaşında pırıltılar kullanılmıştır. 27-35 arasında beden seçenekleri mevcuttur. Taksitle satın alma imkanı sunulan üründen memnun kalmamanız halinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Delson – Selecto 65801 CHOC Erkek Kahverengi Bot

Skechers, Delson – Selecto erkek kahverengi bot, günlük kullanıma uygun sportif bir tasarıma sahiptir. Su geçirmez, yer tutuşu sağlayan orta taban, logo detaylı, hava alma özellikleri vardır. Pürüzsüz deri kullanılmıştır. Şok emici özelliği ile darbelere karşı dayanıklıdır. 39-47 aralığında bedenleri mevcuttur. Skechers App uygulamasını indirerek ürünlerini kolaylıkla satın almak için https://www.skechers.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.


0 Yorumlar