Babalara Özel Ürünler; Marks & Spencer platform sayesinde, babalara özel ürünler ile tanışın. Sadece babalar da değil; site içerisinde kadın, erkek, iç giyim, çocuk-bebek, ev-dekorasyon, kozmetik gibi birbirinden farklı kategoride olan binlerce ürünler ile buluşabilirsiniz. Öyleyse yapmanız gereken şey; hemen linke tıklamak olacak.

Siyah Stormwear™ Regular Fit Jean Pantolon T17008450M

https://www.marksandspencer.com.tr/ şık ürünleri ile babaların yanında. Hadi hemen tıkla, en değerli varlıklarından biri olan babanı mutlu et.

Siyah Stormwear™ Regular Fit Jean Pantolon T17008450M, jean pantolon olarak imal olmuş ve 3 ayrı renk seçimi bulunan bir üründür. Stormwear teknolojisi ile üretilmesi sayesinde; her türlü hava şartlarında bedeninizin kuru olmasına olanak tanır. Ürün, normal kalıp olarak tasarlanmış bir modeldir. Düğmeli ve fermuarlı şekilde giyim kolaylığı sunar. Astarsız bir üründür. Streç yapısı sayesinde, ayaklarınıza tam olarak oturacaktır. Ürün kumaşı, %99 pamuk olarak imal edilmiştir. Bu sayede konfor ve kalite sunar. %1 elastan yapısı ise, ürüne esneklik kazandırır.

Siyah 2’li Saf Pamuklu Pijama Altı Seti T07003117

https://www.marksandspencer.com.tr/ kaliteli ürünler sunarak, evde de hem rahat olmanıza hem de güzel görünmenize olanak tanıyacaktır.

Siyah 2’li Saf Pamuklu Pijama Altı Seti T07003117, 2 ayrı renk seçeneğine sahip olarak üretilmiş bir modeldir. Ürün set şekilde olup 2’li pijama olarak gelir. Pijama kumaşı %100 pamuk olarak imal edilmiştir. Bu sayede terleme yapmaz ve rahat etmenize olanak tanır. Yumuşacık bir kumaş yapısına sahiptir. Bel kısmı bağcıklı yapıda üretilmiştir, böylelikle sıkı ya da dar olarak ayarlamanız için kolaylık sunar.

Gri Saf Pamuklu Yuvarlak Yaka T-Shirt T28005311M

https://www.marksandspencer.com.tr/ babaların rahatını amaçlarken, şık ve hoş görünmelerinden de taviz vermiyor. Sunduğu ürünler ise oldukça kaliteli ve sağlıklı kumaşlar ile imal. Hadi hemen tıkla ve neden bahsettiğimizi gözlerinle gör!

Gri Saf Pamuklu Yuvarlak Yaka T-Shirt T28005311M, 14 ayrı renk çeşidi sayesinde; seçimi siz değerli müşterilerinin zevk ve kombinelerine göre yapmasına olanak tanır. Ürün kumaşı %100 pamuk yapıda olup; yumuşak bir dokuya sahiptir. Kısa kollu olarak imal edilmiş ürünün yakası ise yuvarlak modeldir. Ürün kesimi, normal kalıp olarak sunulmuştur. Renklerinin uzun süreli olarak korunması açısından, StayNew teknolojisi ile üretilmiş ve bu sayede ilk günkü canlılığının sürdürülebilmesi amaçlanmıştır.

Gri Stormwear™ Regular Fit Jean Pantolon T17008450M

https://www.marksandspencer.com.tr/ Sitenin sunduğu kaliteli ürünleri sayesinde, hem rahatlığı hem şıklığı satın alırsınız.

Gri Stormwear™ Regular Fit Jean Pantolon T17008450M, 3 ayrı renk seçeneği ile müşterilerinin zevkine sunulan ürün, jean pantolon olarak karşınıza çıkar. Stormwear teknolojisi ile üretilmiş ve bu şekilde bedeninizin her hava şartında kuru olması amaçlanmıştır. Astarsız bir modeldir. Pantolonun kumaşı %99 pamuk %1 elastan olarak imal edilmiştir.

Kahverengi Dikiş Detaylı Deri Kemer T09004531M

https://www.marksandspencer.com.tr/ yapmaz için ürün tasarlamaz, kaliteli ve dayanıklı ürünler tasarlar.

Kahverengi Dikiş Detaylı Deri Kemer T09004531M, 3 ayrı renk seçeneği ile sunulmuş ürün; kombinlerinize göre seçim yapmayı siz değerli erkek müşterilerine bırakmış. Ürün çift dikişe sahip olup bu durum, hem detay olarak karşınıza çıkarken hem de kemere dayanıklılık kazandırır. Bu sayede uzun yıllar kullanmanıza olanak tanıyacaktır. Zarif bir toka ile kullanım sunar. Ürün, %100 saf deri malzemeden imal edilmiştir. Kemerin hem dikişli yapısı, hem de deri olması sayesinde; oldukça kaliteli olduğunu söylemek mümkün olur.

https://www.marksandspencer.com.tr/ ile pek çok ürüne ulaşma şansını yakalayın.


0 Yorumlar