Her geçen gün artan teknolojik gelişmeleri gerçekten yakından takip edebilmek oldukça zor ki birde daha ona alışmadan bir üst modeli çıkan ürünlerden bahsetmiyoruz bile. Hayatı kolaylaştırıp fazlasıyla renk katabilen bu durum pek çok akıllı cihazın piyasaya sürülmesine neden oluyor.

Özellikle fotoğraf çekmekten hoşlanan kişilerin fazlasıyla beğeneceği son icat bir üründen yani taşınabilir yazıcılardan bahsedelim biraz. HP markasının harika ürünü neredeyse bir powerbank boyutunda ve dilediğiniz an, dilediğiniz fotoğrafın baskı alarak kullanmanıza imkan tanıyor. Beyaz, siyah, granit gri ve kırmızı renkleri ile piyasaya sürülen bu harika cihaz telefona bağlanarak kullanılıyor.

Son derece kaliteli bir baskı sağlıyor ancak tahmin edeceğiniz üzere baskıda kullanılan kağıtları da fazlasıyla özel. 2 farklı sürümü bulunan ürünün biri aynı anda farklı telefonlara da bağlanabilirken ilk sürümünde tek akıllı telefon bağlantısı mevcut. 2.sürüm henüz piyasaya sürülmedi bu nedenle şimdilik sadece tek bağlantı sağlayan cihazı tercih edebiliyorsunuz. 2×3 boyutunda fotoğraf baskısı yapan bu yazıcıdan alınan fotoğrafların en güzel özelliği de yapıştırılabilir olması.


0 Yorumlar