Zaman değişiyor ve günümüzde insanlar aramaktansa yazmayı tercih ediyor.Web sitenizde tıpkı bir mağazaya girdiğinizde karşılanmanız gibi, arkadaşça bir karşılama ziyaretçilerinizin hoşuna gidecektir ve onun müşteriye dönüşme olasılığını artıracaktır. Zira sitenize gelen bir müşteri ilgi hissetmediği bir durumda hemen o siteden ayrılacaktır ve alternatif arayışına girecektir. Bu tarz kaçışlara sebebiyet vermemek için E-Ticaret sitelerinin mutlaka bünyesinde Canlı Destek programlarını barındırması gerekmektedir. Hali hazırda onlarca program bulunmakta.Bunlar arasında AppStore’daki en yüksek puana sahip canlı destek programı mobil uygulaması JivoChat tüm canlı destek sistemleri arasında öncü olarak adından söz ettiriyor.

Şimdi kaydolun – kolay ve hızlı.


JivoChat ile tüm iletişim kanallarından gelecek talepleri tek bir uygulamada yanıtlayabilir, online destek verebilirsiniz. Böylece müşterileriniz dilediği kanaldan size ulaşabilir ve hiçbir talep yanıtsız kalmaz.
Online destek sistemi ile tüm iletişiminizi tek bir yazılım üzerinden yönetebilirsiniz. Tek seferde birçok ziyaretçiye yardım etmenin ne kadar kolay olduğunu gördüğünüzde sizde şaşıracaksınız. Müşterileriniz neredeyse orada olun,satışlarınızı artırın.

Şimdi kaydolun – kolay ve hızlı